Werkzame tandartsenpost TSP Hengelo

Tandarts Mevrouw  A.W.A Alsalem
BIG-nummer: 59064254302

Tandarts  Mevrouw I.W.A Alsalem
BIG-nummer:39927300302

10 tandartsassistentes en 1 praktijkondersteuner

 

Naam Tandartspraktijk Website Neemt patiënten aan
Hengelo
1. Tandartspraktijk Alsalem www.tandartspraktijkalsalem.nl Ja
2. Tandarts S.E.P Boers www.sepboers.tandartsennet.nl Ja
3. Tandartspraktijk G.H Boenk www.tandartsboenk.nl
4. Tandartspraktijk Mijn Tand www.mijntandhengelo.nl
5. Tandartspraktijk Beethovenlaan www.tpbeethovenlaan.tandartsennet.nl
6. Tandartspraktijk Snijders Tandartsenpraktijk Snijders – Hengelo (tpsnijders.nl)
7. Tandheelkunde Thiemsland www.tandheelkundethiemsland.tandartsennet.nl
8. Tandartspraktijk The en Kwa www.smile2dentists.com
9. Tandartspraktijk Ter Meulen www.tandartstermeulen.tandartsennet.nl
10. Tandartspraktijk van der Wal www.dorset1.nl
11. Tandartspraktijk Wessels en Naber www.wesselsnaber.nl
12. Tandartspraktijk Coen Wissink www.coenwissink.nl Ja
13. Tandartspraktijk van Zeumeren www.rjvanzeumeren.tandartsennet.nl
14. Tandartspraktijk Liefde en Passie www.tpliefdepassie.nl Ja
15. Hello Smile tandheelkunde www.hellosmile.nl
16. Tandartspraktijk Höfte www.tandartshofte.nl
17. Tandmaatjes www.tandmaatjes.nl Ja
Borne
18. Citident www.citident.nl
19. Tandartspraktijk Dental Oud Borne www.dentaloudbourne.nl
20. Tandartspraktijk Verbeek www.tandartsverbeek.com
21. Tandartspraktijk Borre www.borremondzorg.nl Ja
22. Tandartspraktijk Mooi Per 01-01-2022
23. Tandartspraktijk Bloom Per 01-01-2022
Delden
24. Tandartspraktijk Zuidwal www.tandartsenpraktijkdelden.nl
25. Tandartspraktijk Den Hof www.tandartsenpraktijkdenhof.nl
Hellendoorn
26. Tandartspraktijk Koning www.tandartskoning.nl
Deventer
27. De Watersnip www.dewatersnip.com
Hengevelde
28. Tandartspraktijk De Marke www.tandartspraktijkdemarke.nl
Diepenheim
29. Mondzorg Bijlsma www.bijlsma.praktijkinfo.nl
Rijssen
30. Tandartspraktijk Schutte www.tandartspraktijkschutte.nl
31. Samenwerkende tandartsen Wilhelmina www.samenwerkendetandartsen.nl
32. Samenwerkende tandartsen Boomkamp www.samenwerkendetandartsen.nl
33. Tandartspraktijk Laboesjkiri www.labousjkiri.nl
34. Tandarts Ten Bolscher www.tandarts-tenbolscher.nl
35. Wieringa Tandheelkunde www.wieringatandheelkunde.nl
36. Willeke Beverdam www.willekebeverdam.nl
Goor
37. Kessels team voor Tandzorg www.kessels-tandzorg.nl
38. Vivident Goort www.vivident.nl
39. Tandartspraktijk Jongkees
40. Tandartspraktijk Goor
Enter
41. Tandzorg Enter www.tandzorgenter.nl
42. A. Steehouder www.tandheelkundesteehouder.nl
Markelo
43. Tandartspraktijk Markelo www.tandartspraktijkmarkelo.tandartsennet.nl
Bathmen
44. Tandartspraktijk Bathmen www.tandartspraktijkbathmen.nl
Holten
45. Tandheelkundig Centrum Holten www.tandartsholten.tandartsennet.nl
46. Tandartspraktijk Kamphuis www.tandartsholten.nl
47. Ortho Smile Holten
Tubbergen en Twenterand per 01-01-2022
48. Tandartspraktijk Brinkcate
49. Tandartspraktijk Melenhorst
50. Tandartspraktijk Bas
51. Tandartspraktijk MJ Dam
52. Tandartspraktijk Westerhaar
53. Tandartspraktijk Geesteren
54. Tandartspraktijk Paping
55. Tandartspraktijk Patze
56. Dental Pro Care clinic
57. Tandartspraktijk Rendering
58. Samenwerkende tandartsen Vriezenveen
59. Tandartspraktijk Vroomshoop
60. Tandartspraktijk Tubbergen
Albergen
61. Tandheelkundig Centrum Albergen