Werkzaam bij Tandartsenpost Hengelo

Tandarts mevrouw  A.W.A. Alsalem
BIG-nummer: 59064254302

Tandarts  mevrouw I.W.A. Alsalem
BIG-nummer:39927300302

Tandarts mevrouw Zehra Yörük

BIG-nummer: 2991878062

10 tandartsassistentes en 1 praktijkondersteuner

 

Naam  aangesloten tandartspraktijk Website Neemt patiënten aan
Hengelo
1. Tandartspraktijk Hengelo Tandartspraktijk Hengelo – Hengelo (tandartspraktijk-hengelo.nl) Ja
2. Tandarts S.E.P Boers www.sepboers.tandartsennet.nl Ja
3. Tandartspraktijk G.H Boenk www.tandartsboenk.nl
4. Tandartspraktijk Mijn Tand www.mijntandhengelo.nl
5. Tandartspraktijk Beethovenlaan www.tpbeethovenlaan.tandartsennet.nl
6. Tandartspraktijk Snijders Tandartsenpraktijk Snijders – Hengelo (tpsnijders.nl)
7. Tandheelkunde Thiemsland www.tandheelkundethiemsland.tandartsennet.nl
8. Tandartspraktijk The en Kwa www.smile2dentists.com
9. Tandartspraktijk Ter Meulen www.tandartstermeulen.tandartsennet.nl
10. Tandartspraktijk van der Wal www.dorset1.nl
11. Tandartspraktijk Wessels en Naber www.wesselsnaber.nl
12. Tandartspraktijk Coen Wissink www.coenwissink.nl Ja
13. Tandartspraktijk van Zeumeren www.rjvanzeumeren.tandartsennet.nl
14. Tandartspraktijk Liefde en Passie www.tpliefdepassie.nl Ja
15. Hello Smile tandheelkunde www.hellosmile.nl
16.
17. Tandmaatjes www.tandmaatjes.nl Ja
18. Tandarts Heurman
Borne
19. Citident www.citident.nl
20. Tandartspraktijk Dental Oud Borne www.dentaloudbourne.nl
21. Bright Tandheelkunde https://brighttandheelkunde.nl/
22. Tandartspraktijk Borre www.borremondzorg.nl
23. Tandartspraktijk Mooi
24. Tandartspraktijk Curadent
Delden
25. Tandartspraktijk Zuidwal www.tandartsenpraktijkdelden.nl
Hellendoorn
26. Tandartspraktijk Koning www.tandartskoning.nl
Deventer
27. De Watersnip www.dewatersnip.com
28. Watersnip Gorssel
Hengevelde
29. Tandartspraktijk De Marke www.tandartspraktijkdemarke.nl
Diepenheim
30. Mondzorg Bijlsma www.bijlsma.praktijkinfo.nl
Rijssen
31. Tandartspraktijk Schutte www.tandartspraktijkschutte.nl
32. Samenwerkende tandartsen Wilhelmina www.samenwerkendetandartsen.nl
33 Samenwerkende tandartsen Boomkamp www.samenwerkendetandartsen.nl
34 Tandartspraktijk Laboesjkiri www.labousjkiri.nl
35 Tandarts Ten Bolscher www.tandarts-tenbolscher.nl
36. Wieringa Tandheelkunde www.wieringatandheelkunde.nl
37 Willeke Beverdam www.willekebeverdam.nl
Goor
38 Kessels Tandzorg www.kessels-tandzorg.nl
39. Vivident Goor www.vivident.nl
40. Tandartspraktijk Goor
Enter
41. A. Steehouder www.tandheelkundesteehouder.nl
Bathmen
42. Tandartspraktijk Bathmen www.tandartspraktijkbathmen.nl
Holten
43. Tandheelkundig Centrum Holten www.tandartsholten.tandartsennet.nl
44. Tandartspraktijk Kamphuis www.tandartsholten.nl
45. Ortho Smile Holten
Tubbergen en Twenterand 
46. Tandartspraktijk Brinkcate
47. Tandartspraktijk Melenhorst
48. Tandartspraktijk Bas
49. Tandartspraktijk MJ Dam
50. Tandartspraktijk Westerhaar
51. Tandartspraktijk Geesteren
52. Tandartspraktijk Patzke
53. Dental Pro Care Clinic Vriezeveen
54. Tandartspraktijk Rendering/THC Tubbebrgen
55. Samenwerkende tandartsen Vriezenveen
56. Tandartspraktijk Vroomshoop
57. Tandartspraktijk Tubbergen