Werkzame tandartsenpost TSP Hengelo

Tandarts A.W.A Alsalem
BIG-nummer: 59064254302

Tandarts I.W.A Alsalem
BIG-nummer:39927300302

 

Naam Tandartspraktijk Website Neemt patiënten aan
Hengelo
1. Tandartspraktijk Alsalem www.tandartspraktijkalsalem.nl Ja
2. Tandarts S.E.P Boers www.sepboers.tandartsennet.nl Ja
3. Tandartspraktijk G.H Boenk www.tandartsboenk.nl
4. Tandartspraktijk Mijn Tand www.mijntandhengelo.nl
5. Tandartspraktijk Beethovenlaan www.tpbeethovenlaan.tandartsennet.nl
6. Tandartspraktijk Snijders www.tpsnijder.nl
7. Tandheelkunde Thiemsland www.tandheelkundethiemsland.tandartsennet.nl
8. Tandartspraktijk The en Kwa www.smile2dentists.com
9. Tandartspraktijk Ter Meulen www.tandartstermeulen.tandartsennet.nl
10. Tandartspraktijk van der Wal www.dorset1.nl
11. Tandartspraktijk Wessels en Naber www.wesselsnaber.nl
12. Tandartspraktijk Coen Wissink www.coenwissink.nl Ja
13. Tandartspraktijk van Zeumeren www.rjvanzeumeren.tandartsennet.nl
14. Tandartspraktijk Liefde en Passie www.tpliefdepassie.nl Ja
15. Hello Smile tandheelkunde www.hellosmile.nl
16. Tandartspraktijk Höfte www.tandartshofte.nl
17. Tandmaatjes www.tandmaatjes.nl Ja
Borne
18. Citident www.citident.nl
19. Tandartspraktijk Dental Oud Borne www.dentaloudbourne.nl
20. Tandartspraktijk Verbeek www.tandartsverbeek.com
21. Tandartspraktijk Borre www.borremondzorg.nl Ja
22. Tandartspraktijk Mooi Per 01-01-2022
23. Tandartspraktijk Bloom Per 01-01-2022
Delden
24. Tandartspraktijk Zuidwal www.tandartsenpraktijkdelden.nl Ja
25. Tandartspraktijk Den Hof www.tandartsenpraktijkdenhof.nl
Hellendoorn
26. Tandartspraktijk Koning www.tandartskoning.nl
Deventer
27. De Watersnip www.dewatersnip.com
Hengevelde
28. Tandartspraktijk De Marke www.tandartspraktijkdemarke.nl
Diepenheim
29. Mondzorg Bijlsma www.bijlsma.praktijkinfo.nl
Rijssen
30. Tandartspraktijk Schutte www.tandartspraktijkschutte.nl
31. Samenwerkende tandartsen Wilhelmina www.samenwerkendetandartsen.nl
32. Samenwerkende tandartsen Boomkamp www.samenwerkendetandartsen.nl
33. Tandartspraktijk Laboesjkiri www.labousjkiri.nl
34. Tandarts Ten Bolscher www.tandarts-tenbolscher.nl
35. Wieringa Tandheelkunde www.wieringatandheelkunde.nl
Goor
36. Kessels team voor Tandzorg www.kessels-tandzorg.nl
37. Vivident Goort www.vivident.nl
38. Tandartspraktijk Jongkees
39. Tandartspraktijk Goor
Enter
40. Tandzorg Enter www.tandzorgenter.nl
41. A. Steehouder www.tandheelkundesteehouder.nl
Markelo
42. Tandartspraktijk Markelo www.tandartspraktijkmarkelo.tandartsennet.nl
Bathmen
43. Tandartspraktijk Bathmen www.tandartspraktijkbathmen.nl
Holten
44. Tandheelkundig Centrum Holten www.tandartsholten.tandartsennet.nl
45. Tandartspraktijk Kamphuis www.tandartsholten.nl
46. Ortho Smile Holten
Tubbergen en Twenterand per 01-01-2022
47. Tandartspraktijk Brinkcate
48. Tandartspraktijk Melenhorst
49. Tandartspraktijk Bas
50. Tandartspraktijk MJ Dam
51. Tandartspraktijk Westerhaar
52. Tandartspraktijk Geesteren
53. Tandartspraktijk Paping
54. Tandartspraktijk Patze
55. Dental Pro Care clinic
56. Tandartspraktijk Rendering
57. Samenwerkende tandartsen Vriezenveen
58. Tandartspraktijk Vroomshoop
59. Tandartspraktijk Tubbergen
Albergen
60. Tandheelkundig Centrum Albergen