Werkzame tandartsenpost TSP Hengelo

Tandarts A.W.A Alsalem

BIG-nummer: 59064254302

Tandarts I.W.A Alsalem

BIG-nummer:39927300302

Tandarts M. Can

BIG-nummer:79926587602

Aangesloten tandartsen Neemt deze praktijk nieuwe patiënten aan?
Borne:
Citident www.citident.nl
Tandartspraktijk Dental oud Borne www.dentaloudborne.nl
Tandartspraktijk Verbeek www.tandartsverbeek.com
Tandartspraktijk Borre www.borremondzorg.nl ja
Delden:
Tandartspraktijk Den Hof www.tandartsenpraktijkdenhof.nl
Tandartspraktijk Zuidwal www.tandartsenpraktijkdelden.nl ja
Hengelo:
Tandartspraktijk Alsalem www.tandartspraktijkalsalem.nl ja
Tandarts S.E.P. Boers https://sepboers.tandartsennet.nl
Tandartspraktijk G.H Boenk www.tandartsboenk.nl
Tandartspraktijk mijn Tand www.mijntandhengelo.nl
Tandartsenpraktijk Beethovenlaan www.tpbeethovenlaan.tandartsennet.nl
Tandartspraktijk Snijders www.tpsnijders.nl
Tandheelkunde Thiemsland www.tandheelkundethiemsland.tandartsennet.nl
Tandartsenpraktijk The en Kwa www.smile2dentists.com
Tandartspraktijk Termeulen www.tandartstermeulen.tandartsennet.nl
Tandartspraktijk van der Wal www.dorset1.nl
Tandartspraktijk Wessels en Naber www.wesselsnaber.nl
Tandartspraktijk Coen Wissink www.coenwissink.nl ja
Tandartspraktijk van Zeumeren www.rjvanzeumeren.tandartsennet.nl
Tandartspraktijk Liefde en Passie www.tpliefdepassie.nl

Hello Smile Tandheelkunde

Tandartspraktijk Hofte

www.hellosmile.nl

www.tandarsthofte.nl

Ja

 

Tandmaatjes

 

www.tandmaatjes.nl

kindertandarts van 0-18 jaar.

ja
Hellendoorn:
Tandartspraktijk Koning www.tandartskoning.nl
Hengevelde:
Tandartspraktijk de Marke www.tandartspraktijkdemarke.nl ja
Diepenheim:
Mondzorg Bijlsma bijlsma.praktijkinfo.nl
Rijssen:
Tandartspraktijk Schutte www.tandartspraktijkschutte.nl
Samenwerkende tandartsen  Wilhelmina www.samenwerkendetandartsen.nl
Samenw. Ta. Boomkamp Rijssen www.samenwerkendetandartsen.nl
V. Kokmaz Rijssen
ten Bolscher Rijssen www.tandarts-tenbolscher.nl
Tandartsenpraktijk Boerman en Beverdam info@boermanenbeverdam.nl
Goor:
Tandheelkundig Team Koop www.tandheelkundigteamkoop.nl
Tandartspraktijk Paul van der Veen en Miriam Ververs www.vivident.nl
R. Jongkees ja
A. Vasiliu
Enter:
Tandzorg Enter www.tandzorgenter.nl
A. Steehouder Enter www.tandheelkundesteehouder.nl
Holten:
Tandartspraktijk Kamphuis in Holten www.tandartsholten.nl ja
Tandheelkundig Centrum Holten tandartsenholten.tandartsennet.nl
Bathmen:
Tandartspraktijk Bathmen www.tandartspraktijkbathmen.nl
Markelo:
Tandartspraktijk Markelo tandartspraktijkmarkelo.tandartsennet.nl

Deventer:

De watersnip